adw. Tomasz Siemiątkowski

Warszawa, dnia 30 lipca 2013 r.

Na wstępie pragnę zaznaczyć, że celem mojego wpisu w dziale rekomendacji nie jest uczestnictwo w toczącej się właśnie kampanii wyborczej do władz naszego Samorządu, lecz stanowi to jedynie wyrażenie własnego poglądu o człowieku, którego znam, lubię, cenię i szanuję.

Znam Mecenasa Bartosza Grohmana od wielu lat. Niejednokrotnie współpracowaliśmy. Moje wspomnienia, jakie wiążą się z naszą współpracą są jak najlepsze. Mecenas Bartosz Grohman dał się poznać jako wszechstronny, ambitny i pracowity prawnik, dbający o szczegóły, uważny, dokładny i dotrzymujący słowa, na którym można polegać, które to cechy tak bardzo przydają się w naszym zawodzie.

Doskonale przygotowany merytorycznie, potrafił argumentować własne stanowisko. Wyróżnia go dbałość o interesy klienta, którą widać było przy okazji zaciętych sporów, jakie toczył ze swoimi adwersarzami (w tym również ze mną) i które stawiał zawsze ponad własne ego.

Mecenas Bartosz Grohman zdobył ogromne doświadczenie pracując w kancelariach międzynarodowych. Choć świetnie radził sobie pracując w zespole, od początku wykazywał ogromny potencjał kierowniczy. Z pewnością można określić Mecenasa Bartosza Grohmana jako osobę umiejącą organizować pracę, odważnie podejmującą wyzwania i samodzielne decyzje. Doskonale więc radzi sobie prowadząc obecnie praktykę pod własnym nazwiskiem. Znam opinie wielu klientów Mecenasa Bartosza Grohmana, którzy skorzystali z jego pomocy. Słusznie oceniają go jako wysokiej klasy profesjonalistę, zawsze doskonale przygotowanego i zaangażowanego w prowadzenie sprawy.

Swe umiejętności wykorzystywał przy okazji pełnienia funkcji kierownika szkolenia aplikantów adwokackich. Warto docenić jego ponadprzeciętne zaangażowanie w sprawy szkolenia aplikantów, zarówno w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie, jak również na szczeblu centralnym. Wykazywał się pasją, zrozumieniem dla problemów i potrzeb aplikantów, ale także niezwykłą wręcz życzliwością. Cieszył się dużą sympatią u aplikantów.

Nasza długoletnia znajomość, choć rozwijała się na gruncie zawodowym, pozwoliła mi wyrobić sobie zdanie nie tylko o Bartoszu Grohmanie jako świetnym adwokacie i samorządowcu, lecz także jako o uczciwym, wspaniałomyślnym i pogodnym człowieku. Z pewnością nie tylko ja postrzegam go jako sympatycznego, życzliwego, otwartego i komunikatywnego. Wszyscy, którzy znają Mecenasa Bartosza Grohmana, potwierdzą tę opinię.

prof. dr hab. Tomasz Siemiątkowski, adwokat

Comments are closed.