Moje zainteresowania

Jestem pasjonatem historii. Wyrazem moich zainteresowań jest sponsorowanie wydarzeń historyczno-kulturalnych np. „Rzeczpospolita Kampinoska 2011„. Celem imprezy było przedstawienie rekonstrukcji walk z września 1939 roku i potyczek partyzanckich z 1944 roku. Jako miłośnik historii polskiej armii i jej uzbrojenia, w celu przybliżenia fragmentu dziejów oręża polskiego z okresu lat 30-tych i 40-tych XX wieku zaprezentowałem na łamach lokalnego pisma „Kocham Kampinos” historię armaty typu Bofors 37 mm WZ.36.

Ponad to interesuje mnie świat. Podczas licznych podróży poznałem ludzi z różnych kultur i zdobyłem bogate doświadczenie, przez co nabrałem szerszej optyki patrzenia na wiele spraw. Mam przekonanie, że najlepsze z tych doświadczeń będzie można wprowadzić także w pracy samorządowej, co już zresztą czyniłem w dotychczasowej działalności.

Chcę być propagatorem zmian na lepsze w warszawskiej Adwokaturze, z poszanowaniem wszakże tradycji i jej dorobku, w czym, mam nadzieję, pomogą mi Państwo oddając na mnie swój głos.

Liczę, że Państwa pomysły i wsparcie oraz determinacja organów samorządowych przekują się na poprawę sytuacji stołecznej Palestry. Ze swojej strony mogę Państwa zapewnić, że mam siłę by być motorem tych zmian, ponieważ, dzięki mojej rodzinie, mam dla kogo pracować i mam komu zapewniać warunki do godnego bytu, co jest ściśle związane z warunkami, w jakich przyjdzie nam wykonywać zawód adwokata w najbliższych latach.

Comments are closed.